Projektujemy lekkie, w pełni responsywne strony www. Przedstawiamy w przejrzysty sposób kluczowe informacje.

 

„Marka jest jak człowiek. Przedstawiasz się na stronie www. Nie bądź więc rozwlekły. Przedstaw jasno swój biznes, produkt, usługę…”

Zwracamy szczególną uwagę na graficzną stronę tworzonych stron www. To Państwa wizytówka, warto więc, żeby była zapamiętywalna i się wyróżniała. 

„Odbiorca daje nam kilka – kilkadziesiąt sekund aby się przedstawić. Jeśli to nudna prezentacja opuści stronę. Dbamy więc o efekt graficznego WOW!”

Stosujemy łatwą nawigację. Odpowiednio rozmieszczamy przyciski skłaniające do akcji, np. zakupu. Staramy się, aby nasze strony były unikalne i wyróżniały się graficznym WOW. Przewijaj na obrazach lub kliknij w linki aby zobaczyć jak są wykonane.

naturadlazdrowia.pl

Strona na temat suplementacji i zdrowej diety. Bardzo produktowa, ale nie sprawia wrażenia przeładowanej treścią, dzięki wykorzystaniu animacji i efektów specjalnych.

kopalnia-biznesu.pl

Platforma branży IT dla pracodawców i pracowników. Informacje na temat szkoleń podane są w jasny sposób, dzięki rozwijanym opisom. Zastosowano niezwykły slider otwierający stronę. Kursor lub palec na komórce zmienia obraz.

sustainabilitytransformation.com

Strona dla międzynarodowego NGO’s zajmującego się zrównoważonym rozwojem. Rozbudowana, ale dzięki przejrzystemu menu prowadzi odbiorcę od tematu do tematu. Przygotowano również filmowy slider otwierający stronę.

inwest-pol.com.pl

Strona wypożyczalni sprzętu i usług budowlanych prywatnego przedsiębiorcy. Wykonana w technice one page czyli na jednej, przewijającej się stronie, z szybkim dostępem do poszczególnych sekcji. Tu również przygotowany film otwierający.

biurorachunkowe24.com

Prosta, przejrzysta strona dla biura rachunkowego z przedstawieniem podstawowych informacji i dostępnych usług.

lukaszpiekarski.com

Poradnikowo-blogowa strona na temat kryptowalut. Sporo materiałów video i sekcje specjalne z dostępami na hasło.

przesuń aby odkryć kolejną stronę…

przesuń aby odkryć kolejną stronę…